kancelářská židle FISH 2 černá

Kód: MC1051302
Značka: MERCURY
ZDARMAZDARMA
14470 kancelarska zidle fish 2 cerna
5 250 Kč 4 338,84 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kancelářská židle FISH 2 černá

Kancelářská židle s netradičním a velmi výrazným designem. Opěradlo má pružné výkyvné lamely, které se přizpůsobí vašim náklonům do boku.


Klíčové vlastnosti kancelářské židle FISH 2:

• synchronní mechanika
• aretace ve více polohách
• výškové nastavení sedáku
• kovový kříž - aluminium
• anatomicky tvarovaný opěrák a sedák
• výškově nastavitelné područky

Kancelářská židle FISH 2 je opatřena synchronní mechanikou s několika polohami blokace záklonu opěradla. Nabízí ergonomicky tvarovaný opěrák a sedák, výškové nastavení a výškově stavitelné područky, které jsou v ceně.


V dnešní době mnoho z nás tráví čím dál více času za pracovním stolem. Vzhledem k tomu je vhodné vybrat židli pro správné sezení, které bude pohodlné a zdravé. Kancelářská židle FISH 2 plní tento hlavní požadavek. Je navržena v moderním stylu, hodící se téměř do každé kanceláře či domácí pracovny.

Židle najde využití i jako studentská židle. Židle poskytne studentům potřebnou ergonomickou  oporu při učení, psaní úkolů nebo během studia na počítači. Vhodná židle pro studenty by měla mít nastavitelnou výšku sedadla, opěradlo a opěrky pro ruce, aby se přizpůsobila individuálním potřebám studenta. Správné držení těla při sezení může pomoci předcházet bolestem zad a krku a zlepšit koncentraci a produktivitu při studiu.

Způsob balení:
Židle je dodávaná v krabici o hmotnosti 17 kg a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. Složení židle vám potrvá jen 20 minut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Textilní židle
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 14.4 kg
Mechanika: synchronní
Nosnost: 110 kg
Područky: Ano
Výška sedáku: 55 cm